İzzetpaşa, Pırlanta Sk. No:23, 34387 D:No:23, 34387, 34055 Şişli/İstanbul
0534 969 87 42
 • english russian turkish
 • Konum
 • Arama
 • Whatsapp
 • ARRI ALEXA Mini LF LPL/PL Kamera

  ARRI ALEXA Mini PL Kamera

 • Ürün Kodu: 5647382938457
 • Marka: ARRI
 • Kompakt, hafif bir karbon gövdeye sahip ARRI ALEXA Mini , tam boyutlu ALEXA kamera çeşitlerini tamamlar ve özellikle özel çekimler yapmak için kullanışlıdır. Bağımsız ALEXA Mini, 14 durağa kadar dinamik aralıkla UHD çözünürlüklü görüntüler kaydedebilir.
  1 Gün Kiralık ₺ 14.000
  Tüm Fiyat Listesi
   

  Kompakt, hafif bir karbon gövdeye sahip ARRI ALEXA Mini , tam boyutlu ALEXA kamera çeşitlerini tamamlar ve özellikle özel çekimler yapmak için kullanışlıdır. Bağımsız ALEXA Mini, 14 durağa kadar dinamik aralıkla UHD çözünürlüklü görüntüler kaydedebilir. 35 mm boyutlu CMOS sensörü, titanyum bir yuvaya ve 4:3 en boy oranına sahiptir. 87 dereceli görünümden herhangi birini çekiminize hızlı bir şekilde uygulamak için önceden yüklenmiş ARRI Look Library lisansını kullanın.

  ALEXA Mini’yi kablosuz uzaktan kumandayla, MVF-1 vizörü kullanarak veya yerleşik bir monitöre bakarken çalıştırın. Küçük boyutu, gimballer, el tipi teçhizatlar veya quadcopter’lerle ve çok kameralı çekimler için ve dar alanlarda kullanım için uygundur. Lens yuvası değiştirilebilir, bu da EF yuvalı sabit lensler gibi daha geniş bir lens seçeneği sunar. ALEXA Mini, her iki üniteyle de çalışan atıcılar için bir nimet olan ARRI AMIRA yuvalarından yararlanabilir.

  Görüntü kalitesi, formatlar ve iş akışı, diğer ALEXA modelleri tarafından sunulanlarla aynıdır ve anamorfik mod da dahil olmak üzere kameralar arasında eşleşen görüntüler üretmenize olanak tanır. ProRes veya ARRIRAW’ı dahili bir CFast kartına veya harici olarak bir Codex kaydediciye (dahil değildir) kaydedin. Dört adede kadar ALEXA Mini aynı anda bir Codex kaydediciye kayıt yapabilir. Mini’nin maksimum 200 fps (ProRes) kare hızı, yüksek hızlı çalışma için ayrı bir kamera eklemekten kaçınmanızı sağlar.

  ALEXA Mini’nin entegre lens motor kontrolü, jiroskopla stabilize edilmiş ve diğer özel teçhizatlar kullanılırken, harici bir kontrol kutusu ihtiyacını ortadan kaldırarak, yerden tasarruf sağlayan bir özelliktir. Entegre Wi-Fi bağlantısı, uzaktan kontrol için iOS veya Android cihazlarının kullanılmasını sağlar. ARRI WCU-4 el ünitesi kullanılarak uzaktan kumanda da mümkündür. ALEXA Mini, su altı konumlarında ve diğer düşük ışıklı ortamlarda yüksek kaliteli performans sunar.

  Yerleşik, motorlu ND filtreleri, ortam ışığı değişikliklerine hızla yanıt vermenizi sağlar; Bu iç tasarım, mat kutunuzda başka bir filtre için yer açar. ARRI LDS (lens veri sistemi) işlevi de ALEXA Mini’de yerleşik olarak bulunur ve AC’nizin bir çekim sırasında bir kontrol ünitesinde görüntülenen değişen parametrelere hızla uyum sağlamasına olanak tanır.

  4:3 ALEV III sensörünün gücünü ve geniş piksellerini kullanan ALEXA Mini, ARRI kameraların not aldığı dinamik aralık, cilt tonları ve gerçeğe yakın renklerle UHD 4K ProRes görüntülere kadar kayıt yapar. Open Gate ve MFX/ARRIRAW formatlarında kayıt için ek, indirilebilir lisanslar gerekir (dahil değildir). ALEXA Mini’nin geniş dinamik aralığı, gelecekteki standartları ileriye dönük olarak HDR ekranlar için uygun hale getiriyor ve 0,75-200 fps hız aralığı, giderek daha popüler hale gelen HFR (yüksek kare hızı) yakalama modları için kullanılabiliyor.


  ALEXA Serisi ile uyumlu
  ALEXA serisindeki diğer kameralarla paylaşılan görüntü kalitesi, format seçenekleri ve iş akışı, çok kameralı projelerde sorunsuz entegrasyon sağlar.
  35mm CMOS Sensör
  35 mm boyutlu 4:3 CMOS sensör, ARRI kameraların bilinen geniş dinamik aralığı, cilt tonları ve gerçek renkleri içeren UHD 4K görüntülere kadar kayıt yapabilir.
  Değiştirilebilir Lens Yuvası
  Ayrı olarak sunulan PL, EF ve B4 yuvaları, lens seçiminizi genişletir.
  Kayıt Seçenekleri
  ProRes’de 3840 x 2160’a kadar veya ARRIRAW’da 3424 x 2202’ye kadar kayıt yapın (ARRIRAW ve Open Gate yakalama için ek lisanslar gerekir).
  Kayıt Ortamı
  Medya kayıt seçenekleri arasında CFast kartları veya harici bir Codex kaydedici (dahil değildir) bulunur.
  ARRI Görünüm Kitaplığı
  Çekiminize önceden tanımlanmış, renk dereceli 87 görünümden birini hızla uygulayın. Görünümler temalar halinde gruplandırılmıştır ve her görünüm üç yoğunlukta mevcuttur.
  Kompakt tasarım
  Mini’nin kompakt boyutu, yalpalar, el tipi teçhizatlar veya dörtlü helikopter kullanan özel çekimler için uygundur ve karbon gövdesi hafif güç ve dayanıklılık sağlar.
  Entegre Özellikler
  Yerleşik bir lens motoru kontrol sistemi ve dahili ND filtreleri, donanımınızda ek alan tasarrufu sağlar.
  Dahili Wi-Fi
  Entegre Wi-Fi bağlantısı, uyumlu iOS ve Android cihazlar aracılığıyla uzaktan kamera kontrolü sunar.
  Gelecek Sağlama
  ALEXA Mini’nin geniş dinamik aralığı HDR ekranlarla uyumludur ve geniş kare hızı seçimi, HFR (yüksek kare hızı) görüntüleme için uygundur.

  35mm ARRI ALEV III CMOS Sensör UHD 4K 3840 x 2160 (Üstten Örneklenmiş 3.2K) Dahili Lens Motor Kontrolü ve ND Filtreleri Önceden Yüklenmiş ARRI Look Kitaplığı Lisansı Lens Montajı gerektirir Görüntüler Tüm ALEXA Modelleriyle Bütünleşir Gimbals & Quadcopters için uygun CFast 2.0 Hafıza Kartına Kayıt Hafif Karbon Fiber Gövde
  - ARRI ALEXA Mini PL Kamera
  1 Gün Kiralık ₺ 14.000