İzzetpaşa, Pırlanta Sk. No:23, 34387 D:No:23, 34387, 34055 Şişli/İstanbul
0534 969 87 42
 • english russian turkish
 • Konum
 • Arama
 • Whatsapp
 • Dji Mavic 3 Drone + OPERATÖR

  Dji Mavic 3 Drone

 • Ürün Kodu: 6300000000000
 • Marka: DJI
 • DJI Mavic 3 Drone, 4/3 CMOS Hasselblad kamerayla efsanevi içerikleri yakalayın. Telefoto lens, dar görüş alanı nedeniyle bazen mesafeleri değerlendirmeyi zorlaştırabilir. İleri görsel destek, önünüzdeki çevreye ilişkin daha geniş bir perspektif sunarak
  1 Gün Kiralık ₺ 5.500
  3 Gün Kiralık ₺ 16.500
  7 Gün Kiralık ₺ 27.500
  Tüm Fiyat Listesi
   


  DJI Mavic 3 Drone, 4/3 CMOS Hasselblad kamerayla efsanevi içerikleri yakalayın.
  Telefoto lens, dar görüş alanı nedeniyle bazen mesafeleri değerlendirmeyi zorlaştırabilir. İleri görsel destek, önünüzdeki çevreye ilişkin daha geniş bir perspektif sunarak sınırlı görüş endişesi olmadan odaklanmış telefoto çekimlere olanak tanır.
  Gelişmiş Eve Dönüş (RTH) ile her zaman yüksek bir notla bitirin. Bu otomatik dönüş işlevi, başlangıç noktasına dönüş için güvenli ve etkili bir uçuş rotasını otomatik olarak belirleyebilir. Gelişmiş RTH ile geleneksel RTH'nin avantajlarını birleştiren uçak, RTH rotasındaki engelleri kolaylıkla aşabilir. Yeni AR RTH Rota işlevi, kullanıcılara daha doğrudan görsel bilgi sunmak için operasyon arayüzünde kalkış noktasını ve uçuş rotasını görüntüleyebilir.
  Mavic 3, belirlenen bir yüksekliğe uçabilir ve ardından Gelişmiş RTH ile geleneksel RTH'nin avantajlarını birleştirerek, kullanıcıların ortamlarına göre en iyi seçeneği seçmelerine olanak tanıyarak, ana noktasına geri dönmek için güvenli ve verimli bir rota bulabilir.
  Sadece Uçmayın. Eğlence.
  APAS5.0
  Mavic 3, artık yol boyunca engellerle kesintiye uğramayan kayıt özelliğiyle uçuşu her zamankinden daha eğlenceli hale getiriyor. Mavic 3 uçarken sürekli olarak her yöndeki nesneleri algılar ve onları hızlı ve sorunsuz bir şekilde atlar.

  Uzatılmış Uçuş Süresi Tek bir uçuş sırasında, uçuş rotası planlamasından kompozisyona kadar her adımı gerçekleştirin ve hatta timelapse video kaydedin. Önceki nesille karşılaştırıldığında Mavic 3'ün rüzgar direnci %35 oranında arttı. Uçuş süresini 46 dakikaya kadar uzatan yüksek kapasiteli bataryanın yanı sıra daha yüksek enerji verimliliğine sahip motor ve pervaneleri de kullanıyor. [5] Daha Uzaklara Uçun, Daha Fazlasını Görün O3+, Mavic 3'e yalnızca 15 km'lik maksimum iletim aralığı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha yüksek iletim stabilitesi ve daha az video gecikmesi sağlayarak uçuş sırasında size daha fazla gönül rahatlığı sunar. Güçlü Girişim - Şehir Merkezleri (yaklaşık 1,5-3 km) Orta Düzeyde Parazit - Banliyö Alanları (yaklaşık 3-9 km) Düşük Parazit – Açık Manzaralar (yaklaşık 9-15 km) [9] Görünür Pürüzsüzlüğe Sahip FHD Yüksek Kare Hızında İletim Güncellenen O3+ aktarım sistemi sayesinde Mavic 3, DJI'ın 1080p/60fps canlı yayın aktarabilen ilk drone'udur. Bu, kamera görüntüsünün, kameranın gerçekte kaydettiğine yakın özelliklerde görüntülendiği anlamına gelir. Ayrıca Mavic 3'ün kontrolünüze daha duyarlı olmasını sağlar. Gelişmiş Şanzıman, Uçuş Güvenliğine Bir Katman Daha Ekliyor Hücresel donanım kilidi [8] takılıyken Mavic 3'ün geleneksel sinyalleri 4G iletimiyle koordine edilebilir. Geleneksel sinyaller engellendiğinde veya müdahale edildiğinde kullanıcılar, uçak kontrolü için 4G ağlarını kullanabilir ve bu da bağlantının kesilmesi olasılığını azaltır. Son Derece Hassas Konumlandırma Mavic 3'ün yüksek hassasiyetli konumlandırması yalnızca daha net uzun pozlamalı çekimler sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha akıcı hızlandırılmış videolar kaydetmeye de yardımcı olur. Kısacası Mavic 3'ün havada her gezinişinde daha kararlı olmasını sağlar.
  - Dji Mavic 3 Drone - OPERATÖR
  1 Gün Kiralık ₺ 5.500
  3 Gün Kiralık ₺ 16.500
  7 Gün Kiralık ₺ 27.500
  10 Gün Kiralık ₺ 38.500
  14 Gün Kiralık ₺ 55.000
  21 Gün Kiralık ₺ 82.500
  30 Gün Kiralık ₺ 110.000