İzzetpaşa, Pırlanta Sk. No:23, 34387 D:No:23, 34387, 34055 Şişli/İstanbul
0534 969 87 42
 • english russian turkish
 • Konum
 • Arama
 • Whatsapp
 • Dji RS 4 Pro Gimbal

  Dji RS 4 Pro Gimbal

 • Ürün Kodu: 0923584573321
 • Marka: DJI
 • Karbon fiber eksen kollarıyla donatılan DJI RS 4 Pro, 4,5 kg (10 lb) yük taşıma kapasitesinin yanı sıra sağlam güç ve torka sahiptir ve ana akım aynasız / sinema kamerası ve lens kurulumlarına kolayca uyum sağlar.
  1 Gün Kiralık ₺ 1.250
  3 Gün Kiralık ₺ 3.000
  7 Gün Kiralık ₺ 6.120
  Tüm Fiyat Listesi
   

  Karbon fiber eksen kollarıyla donatılan DJI RS 4 Pro, 4,5 kg (10 lb) yük taşıma kapasitesinin yanı sıra sağlam güç ve torka sahiptir ve ana akım aynasız / sinema kamerası ve lens kurulumlarına kolayca uyum sağlar.

   Tamamen yeni bir yatay plaka ile tasarlanan RS 4 Pro, daha yüksek verimlilik için ikinci nesil dahili dikey çekimi mümkün kılıyor. Görüntü yönetmenleri, ek aksesuarlara ihtiyaç duymadan yatay plakayı serbest bırakıp dikey konuma sabitleyerek zahmetsizce dikey çekime geçebilir. Yuvarlanma ekseni artık daha kolay ayarlama sağlayan çift rulmanlı yuvalara sahiptir.


  Her üç eksen de düşük sürtünme katsayısına sahip Teflon™ kaplamaya sahiptir ve ağır kameralar monte edilirken bile sorunsuz dengeleme sağlar.


  Kameraları veya lensleri değiştirirken, eğim eksenindeki ince ayar düğmesi kamerayı ileri veya geri hareket ettirerek hassas, milimetre düzeyinde dengeleme yapmanızı sağlar.


  Üst hızlı serbest bırakma plakasına, kameranın gevşemesini veya kaymasını önlemek için ayarlanabilir bir yerleştirme kılavuzu eklenmiştir. OLED dokunmatik ekran, çekim sırasında yanlışlıkla dokunmaları önleyen yeni bir otomatik kilit özelliğine sahiptir. Ekran kilitlendiğinde, mevcut gimbal ve kumanda kolu modlarını düşük parlaklıkta görüntülemeye devam ederek güç tüketimini azaltabilir. Yeni nesil otomatik eksen kilitleri ile DJI RS 4 Pro, hızlı bir şekilde çalışmaya başlayabilir veya uyku moduna girerek çekim, geçiş ve depolama verimliliğini önemli ölçüde artırabilir. Ek olarak, eksen kilitleri daha küçük boşluklar elde etmek için yükseltildi ve kilitlendiğinde oluşan gimbal sarsıntılarını daha da azalttı.


  DJI RS4 PRO


  DJI RS4 PRO  DJI RS4 PRO  DJI RS4 PRO
  - Dji RS 4 Pro Gimbal - Taşıma Çantası
  1 Gün Kiralık ₺ 1.250
  3 Gün Kiralık ₺ 3.000
  7 Gün Kiralık ₺ 6.120