Hakkımızda

EKİPMANLAZIM.COM KİMDİR?

Gerçekleştirmek istediğiniz fotoğraf, video ve film projelerinizde www.ekipmanlazim.com ayrıcalığı ile film ekipmanları kiralama hizmeti alarak çalışmalarınıza renk katabilir, çok daha ekonomik ve kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz.

Dijital sinema ve video prodüksiyon teknolojisine uygun profesyonel film ekipmanları ile gerçekleştirdiğiniz projeler sizlerin baş yapıtı olabilir. Kiralık kamera aynı zamanda diğer set ekipmanlarıyla beraber sizlerin projelerine kolaylık sağlaması açısından oluşturulmuş sektörel bir hizmettir. Hizmetlerimiz Ekipmanlazim.com ayrıcalığı ile beklentilerinize uygun, hızlı, ekonomik ve planlı olarak gerçekleştirilerek memnuniyetiniz en üst düzeyde tutulacaktır.

İstanbul kiralık kamera fiyatları ile sektörün öncü firması film ekipmanları kiralama şirketi Ekipman Lazım olarak gerek teknik ekipmanları gerekse teknik ekibiyle, sizlere 7/24 kaliteli ve sorunsuz hizmetin anahtarını sunuyoruz.

Kamera kiralama hiç bu kadar kolay olmamıştı.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Ücretsiz Nakliye

Lojistik bizim için çok önemlidir. Bu yüzden prodüksiyon aracımızla beraber 1000₺ ve üzeri kiralama yapan siz değerli müşterilerimizin setine ekipmanları getiriyoruz.

100% Para İade Garantisi

Kredi kartınızla veya nakit olarak kiraladığınız ekipmanlarda sorun çıkması, memnuniyetsizlik ve benzeri tarafınız lehine doğacak anlaşmazlıklarda sorgusuz %100 para iade garantisi veriyoruz. Sözlerimizi Sözleşmeye de ekliyor, Haklarınızı yasal olarak koruyoruz.

7/24 İletişim & Çevrim İçi Destek

Ansızın Öğlen 1 veya Gece 3’te Ekipman lazım olabilir. Sizlere 7 / 24 hızlı iletişim imkanı sunuyoruz. Ayrıca setlerin olmazsa olmaz sorunlarını hızlı ve pratik bir şekilde telefonla veya çevrim içi iletişim araçlarıyla ulaşmanız dahilinde çözüyoruz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Yunus ŞEVİK (Çeken Adam)Dras Film Pictures

Ekipman lazım olduğu durumlarda EkipmanLazim.com ‘u tercih ediyorum. Beklentilerimizi karşılayabilen, kaliteli ekipman, dürüst ve güvenilir bir ticaret için çalışmaya devam edeceğimiz tek kurumsal Film Ekipmanları Kiralama Şirketi.

Cem İldemHurda Film

Birlikte hemen hemen 100 proje gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Bizi daima anlayan ve hızlı çözümler üreten, teknolojiye hakim bir firma. Teşekkür ederim Ekipmanlazim.com