İzzetpaşa, Pırlanta Sk. No:23, 34387 D:No:23, 34387, 34055 Şişli/İstanbul
0534 969 87 42
 • english russian turkish
 • Konum
 • Arama
 • Whatsapp
 • Dji Inspire 3 + Operatör

  Inspire 3 + Operatör

 • Ürün Kodu: 2314253647589
 • FPV kamera, görsel sensörler, konumlandırma antenleri ve depolama kartı yuvasının tümü, minimalist bir görünüm ve modern endüstriyel estetik için gövdeye kusursuz bir şekilde entegre edilen tasarımları benimser. Inspire serisinin klasik dönüştürülebilir
  1 Gün Kiralık ₺ 35.000
  3 Gün Kiralık ₺ 105.000
  7 Gün Kiralık ₺ 175.000
  Tüm Fiyat Listesi
   

  FPV kamera, görsel sensörler, konumlandırma antenleri ve depolama kartı yuvasının tümü, minimalist bir görünüm ve modern endüstriyel estetik için gövdeye kusursuz bir şekilde entegre edilen tasarımları benimser.

  Inspire serisinin klasik dönüştürülebilir konfigürasyonunu devralan Inspire 3, 360° Pan ve Tilt Boost yapılarını destekleyen tamamen yeni bir tasarım kullanıyor. İniş takımı indirildiğinde, gimbal engelsiz 80° yukarı açılı çekimi destekleyerek görüntü yönetmenlerinin çarpıcı derecede yenilikçi çekimler yapmasına olanak tanır. 

  Tekrarlanabilir Rotalar

  Tekrarlanabilir Rotaları kullanarak, hava aracı otomatik olarak aynı rota üzerinde uçacak ve rakım, hız, gimbal açısı ve kamera ayarları gibi önceden ayarlanmış tüm parametreleri koruyacaktır. Aynı uçuş görevini tekrarlamak, görüntü yönetmenlerinin zorlu tek çekimleri zahmetsizce gerçekleştirmesine veya gündüzden geceye veya mevsimden mevsime geçişleri yakalayan uzun süreli timelapse'leri kolayca oluşturmak için aynı yerde farklı zamanlarda uçmasına olanak tanır.


  Inspire 3'ün hem önü hem de arkası, uçuş doğruluğunu ve güvenliğini daha da artırmak için güçlü anti-manyetik girişim özelliği sağlayan yerleşik bir yığılmış seramik antene sahiptir.


  Santimetre Seviyesi

  RTK Konumlandırma

  Inspire 3, santimetre düzeyinde doğruluk sağlamak için mimari ve ölçüm gibi sektörlerde kullanılan yüksek hassasiyetli RTK konumlandırma teknolojisini entegre eder. Küresel Navigasyon Uydu Sistemleri (GNSS) tarafından desteklenen geleneksel metre düzeyinde konumlandırmayla karşılaştırıldığında, RTK yalnızca uçuşu daha istikrarlı hale getirmekle kalmıyor, aynı zamanda uçuş rotası planlamasını daha doğru hale getirerek yaratıcı verimliliği önemli ölçüde artırıyor.

  RTK antenleri, üç tip GNSS'ye (GPS, BeiDou ve Galileo) olanak tanıyan ve santimetre seviyesine kadar çift frekanslı konumlandırma sağlayan yeni istiflenmiş seramik tasarımla gövdeye yerleştirilmiştir. Bir RTK ağını etkinleştirerek veya bir D-RTK 2 Mobil İstasyonu kurarak [6] kullanıcılar, herhangi bir ek modül monte etmeden son derece hassas konumlandırma elde edebilirler.

   Ara Nokta Pro

  Hava sinematografisi için özel olarak tasarlanan Waypoint Pro, çok çeşitli özelleştirilmiş ayarlarla uçuş rotası ve çekim planlamasına olanak tanır. Yeni Tekrarlanabilir Rotalar ve 3D Dolly modları ile yenilikçi bir otomatik çekim deneyimine kolaylıkla ulaşılabilir. Ayrıca RTK santimetre seviyesinde konumlandırma, uçuş rotasının daha doğru planlanmasını ve uygulanmasını sağlar. İster tek başına ister profesyonel bir ekiple çekim yapın, son derece karmaşık sahnelerde bile ustalaşmak için Waypoint Pro'yu kullanın.


  3D Dolly, film setlerindeki bir vinci, kablolu kamerayı veya arabayı simüle ederken bu cihazların sınırlarının çok ötesine geçebilir.


  Bir uçuş rotası planladıktan sonra görüntü yönetmeni, çekimin ihtiyaçlarına göre hız, gimbal açısı ve daha fazlası gibi parametreleri ayarlarken hava aracını rota boyunca ileri geri hareket edecek şekilde manuel olarak kontrol edebilir. Bu, karmaşık sinema düzeyindeki kamera hareketlerini daha kolay ve daha verimli hale getirir ve gelişmiş görsel efektler sunabilir.


  https://dji-official-fe.djicdn.com/reactor/assets/_next/static/videos/c65aff54-5b8c-4ca8-ab30-395d265f5b4f.mp4
  Tam çerçeve 8K/75 fps ProRes RAW Tam çerçeve 8K/25 fps CinemaDNG Çift Yerel ISO 80° Tilt Boost veya 360° Pan Çift Konfigürasyonları 14+ Stoplu Yüksek Dinamik Aralık 1/1,8 inç Ultra Geniş Gece Görüşlü FPV Kamera Santimetre Düzeyinde RTK Konumlandırma ve Ara Nokta Pro Çift Kontrollü O3 Pro Video İletimi DL Montajlı Lens Seçimi
  - DJI INSPIRE 3 - OPERATÖR
  1 Gün Kiralık ₺ 35.000
  3 Gün Kiralık ₺ 105.000
  7 Gün Kiralık ₺ 175.000
  10 Gün Kiralık ₺ 280.000
  14 Gün Kiralık ₺ 350.000
  21 Gün Kiralık ₺ 525.000
  30 Gün Kiralık ₺ 700.000