Kurumsal Müşteri

Kurumsal Müşterilerimize Özel Günlük Ekipman Kiralama

www.ekipmanlazim.com olarak Türkiye’de ve Yurtdışında size en yakın hizmet noktasında kısa dönem (0-9 ay) film ekipmanları kiralama hizmeti veriyoruz. Sizi de kurumsal müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyacağız. Tanımlanan indirim numaranız ile birlikte kurumsal müşteri portföyümüze dahil olacaksınız. Bu şekilde, kurumsal müşterilerimize sağladığımız günlük kiralamalar için özel fiyat listelerinden ve aylık kiralamalarındaki özel kampanyalarından yararlanmış olacaksınız. Ayrıca;
  • Rezervasyon kolaylığı
Türkiyenin ve Dünyanın her yerinde anında rezervasyon kolaylığı sağlıyoruz. Nerede olursanız olun, internet üzerinden ya da telefonla rezervasyonunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ek hizmetler
Teknik çekim ekibi, Set kurulumu, prodüksiyonlarınız ve güvenceler ile kiralama süresince maksimum çalışma güvenliği sağlıyoruz.
  • Müşteri memnuniyeti odaklı

Uluslararası müşteri memnuniyeti anlayışımız ile size hak ettiğiniz kalitede hizmet verir.

  • Yurtdışı rezervasyon taleplerinizde indirimli fiyatlar

Yurtdışında kamera veya film ekipmanlarına ihtiyacınız olduğunda, dünyadaki tüm bölgelere rezervasyon imkanı sayesinde sizin için indirimli ekipman kiralama imkanı sağlıyoruz.

  • Ekipman Parkuru

Yeni ve bakımlı ekipmanlarımızdan oluşan Ekipman parkurumuz, birçok değişik marka ve modeldeki ekipmanları ile ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunmaktadır. Özenli hizmetin adresi Ekipmanlazım.com’un parkurundaki ekipmanların ortalama yaşı 2’nin altında olup; periyodik bakımları yetkili servislerde yapılmaktadır.

  • Tam destek hattı

Arıza, kaza veya çalınma durumlarında ücretsiz servis yardımı, yerinde tamir, yerinde tamir durumu olmayan durumlarda anında ekipman hizmeti ve şehirler arası çalışmalarınız halinde anında yedek ekipman hizmeti gibi ihtiyaçlarınız için, tam destek hattı 7 gün 24 saat size hizmet vermektedir.

Kurumsal modülümüz sayesinde size özel kullanıcı adı ve şifre ile çok kolay rezervasyon imkanı ve ekipman bulmada öncelik sağlıyoruz.