İzzetpaşa, Pırlanta Sk. No:23, 34387 D:No:23, 34387, 34055 Şişli/İstanbul
0534 969 87 42
 • english russian turkish
 • Konum
 • Arama
 • Whatsapp
 • Blackmagic ATEM Mini Pro

  Blackmagic ATEM Mini Pro

 • Ürün Kodu: 5500000000147
 • Marka: BlackMagic
 • ATEM Mini Pro ve ATEM Mini Extreme modellerinde, ethernet bağlantıları ile canlı akış yapmak için dahili bir donanım akışı motoru vardır. Yani YouTube, Facebook ve Twitch sayfalarına, kareler olmadan ve daha basit ayarlarla daha kaliteli canlı akışlar ger
  1 Gün Kiralık ₺ 2.000
  3 Gün Kiralık ₺ 4.800
  7 Gün Kiralık ₺ 9.800
  Tüm Fiyat Listesi
   

  Bir mekanda canlı üretim yaparken ATEM Mini Pro ve Extreme modellerinde, mobil verileri kullanmak için bir Apple veya Android telefona bağlanmayı destekleyebilirler! Böylece asıl Ethernet bağlantısı için önemli bir yedekleme yapılabilir. Telefon bağlantısı ve son olarak 5G telefonları ve daha yaygın olan 4G telefonları ile çalışıyor! ATEM aygıtı, bir telefona bağlandığında otomatik olarak fark eder ve internet bağlantılarını değiştirmek üzere değişiklik yapılması ve ayarların bozulmasına gerek yoktur. Telefon bağlandığında USB girişinden güç alınır, yani aygıttan doldurulur. Kablolu telefon bağlantısı ve mobil verilerin değiştirilmesi ATEM Mini Pro ve ATEM Mini Extreme, en mükemmel mobil üretim çözümüne dönüştürüler.


   

  ATEM Mini Pro ile Doğrudan USB Flash Disklere Kayıt

   

  Extreme modellerin gidişatı doğrudan USB çıkışı disklere kayıt edilmeyi de sağlarlar. Yani akışı değiştirmek aynı AAC sesli H.264 video dosyaları ile çok uzun süreli kayıt yapabilirsiniz ve YouTube veya Vimeo gibi herhangi bir çevrimiçi video yerinde doğrudan yükleyebilirsiniz. USB hub veya Blackmagic MultiDock araçları ile çoklu disklere yükleme de desteklenir ve böylece bir diskin kaydı ikinci bir diskte sürdürülerek sürekli kayıt yapılır. Kayıt ayarları ve disk seçimi ATEM Yazılım Kontrolü ile aralıklı çoklu gösterimde bir kayıt konumu göstergesi vardır. Bağlanmış Blackmagic Pocket Cinema kameraları ile kablo bağlantılı çekimler de yapabilirsiniz.




  Güçlü SuperSource İşlemcileri

  ATEM Mini Extreme modellerindeki 2 adet bağımsız DVE'ye ek olarak 4 adet ekstra DVE katmanı ve bir arka plan katmanı içeren güçlü bir SuperSource çoklu katman işlemcisi vardır ve bunların hepsi ATEM Mini Extreme modelinde ek giriş kaynakları olarak görünmektedir. ATEM Mini Extreme modelinin her video girişi her SuperSource DVE için kullanılabilir ve hepsi birlikte bir medya havuzu kişisel arka plan üzerine katmanlandırılır. SuperSource, efekti yayınlamadan önce ayarlayabilmeniz ve her iki baş DVE'yi başka görevler için saklayabilmeniz nedenlerinden dolayı kişiler ile yapılan söyleşilerde çoklu resim içinde resim görüntüleri için çok elverişlidir. SuperSource ayrıca dahili bir çok katmanlı VFX anahtarlayıcıya sahiptir.


  Gerçek Yayın Tarzında Miks Efektleri Seçimi

   

  Satın alındığında ATEM Mini "cut bus" modunda çalışmasına rağmen büyük yayıncıların canlı prodüksiyonlarda tercih ettikleri "program/ön izleme" tarzındaki işlemlere değiştirme imkanı vardır. Cut bus anahtarlaması basittir ve herhangi bir giriş seçildiğinde hemen bu kaynağa geçilir. Yine de ATEM Mini ile gerçek bir profesyonel gibi işlemler yapmak istiyorsanız, ATEM Software Control vasıtası ile cihazda "program/ön izleme" kullanımına geçmeniz gerekir. Mix effect işlemleri bir kaynağın seçilmesini sağlarlar ancak siz kesim veya otomatik butonlarına basıncaya kadar yayına girmez. İki adımlı program/ön izleme işlemleri daha az hata anlamına gelir. Program/ön izleme işlemleri yayıncılık öğrencileri için en iyi eğitim çalışmalarından biridir.

   

  ATEM Mini Pro Multiview ile Monitör Kaynakları ve Statü


  Birçok kamera ile büyükçe canlı prodüksiyonlar yaptığınızda tüm video kaynaklarını aynı anda tek bir monitörde görmek çok kullanışlıdır. ATEM Mini Pro ve ATEM Mini Extreme modellerinde bulunan profesyonel çoklu izleme ile tek bir HDMI televizyon veya monitörde tüm video girişlerini görebilir, ön izleme yapabilir ve programlayabilirsiniz! Kolay seçilebilen ve ön panel video çıkış kontrol tuşlarında bulunan M/V tuşu ile çoklu izlemeyi seçebilirsiniz! Her bir kamera görüntüsü saymalı göstergeler içerdiği için hangi kaynağın yayında olduğunu bilirsiniz ve her görüntünün özel etiketi ve ses ölçümleri vardır. ATEM Mini Extreme modellerinde ise 16 adete kadar kişisel izleme mümkündr! Multiview işlevine kayıt, akış ve ses mikseri statüsü dahildir.

  4 Kanallı Canlı Yayın HDMI Switcher 1080p60'a kadar Giriş / Çıkış 10-Bit 4: 2: 2 2 x Mini Audio Inputs 4 x HDMI Inputs 1 x HDMI Output Webcam Output USB-C Ethernet ATEM Kontrolü
  - Blackmagic ATEM Mini Pro
  1 Gün Kiralık ₺ 2.000
  3 Gün Kiralık ₺ 4.800
  7 Gün Kiralık ₺ 9.800