hakkımızda
İzzetpaşa, Pırlanta Sk. No:23, 34387 D:No:23, 34387, 34055 Şişli/İstanbul
0534 969 87 42
 • english russian turkish
 • Konum
 • Arama
 • Whatsapp
 • Hakkımızda

  Ekipman Lazım Kimdir ?

  Ekipman Lazım, Ekim 2018'de İstenci Film Produksiyon bünyesinde oluşturulmuş tüm Türkiye'ye ekipman kiralama hizmeti veren bir kiralama sitesidir. Ekipman kiralamak öncelikli işimiz. Bunun haricinde profesyonel ekip desteği, sosyal medya canlı yayın ve prodüksiyon hizmetlerimiz vardır. 


  Kiralık kamera,kiralık lens, kiralık film ekipmanları hizmetinde en iyi üreticilerin en yeni ve popüler ekipmanları yer almaktadır. Kamera,lens,aksesuar,ses ve ışık ekipmanlarımızla Türkiye'nin en geniş envanterine sahibiz. Çekim projelerinizde ihtiyaç duymanız halinde son derece deneyimli ekip ve teknisyen ekibimizle, sorunsuz işler için size destek oluyoruz. 


  Film Kamerası ve Fotoğraf Makinesi, Işık Markaları

  Sony, Red, Canon, Fujifilm, Arri, Go Pro, Black Magic, Panasonic, Aputure, Nanlite, Sennheiser, Dji, Apple, Botai, Atamos, De Sisti, Edelkrone, Godox, Hollyland, İnsta360, Laowa, Lilliput, Logitech, Manfrotto, Nanlux, Prism Fx, Rode, Samyang, Schneider, Sigma, Smallrig, Swit, Tiffen, Tilta, Zhiyun, Zoom, 

  Varoluş Amacımız

  Ekipman Lazım'ın varoluş amacı prodüksiyon sektörü için kolay ulaşılabilir ve geniş yelpazede ekipmanı temiz ve sorunsuz bir şekilde sunmaktır.

  Bu amac doğrultusunda sürekli yenilenen ve artan kamera, lens, ışık, ses ve diğer ürün yelpazemiz ile hasarsız ve temiz ekipman kiralama hizmeti vermektir.  Kiralık ekipmanlarımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

  Amaçlarımızdan bir diğeri, sürekli geliştirdiğimiz kiralama sistemimiz ile müşterilerimize sorunsuz (zamanında teslim, esnek kiralama talepleri, kolay ulaşılabilirlik vb.) kiralama hizmetinin garantisini vermek.

  Değerlerimiz

  Değerlerimiz yaptığımız işe yansımaktadır. Yasalar ve dürüstlük çerçevesinde hareket ederek hem çalışanlarımıza hem de iş ortaklarımıza saygı duyuyoruz. Her şeyden önce İnsan'ın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve buna göre davranıyoruz.

  Hedefimiz

  Prodüksiyon sektöründe en kaliteli hizmetleri sunmak ve dünya çapında faaliyet gösterebilecek adımlar atmak.