S.S.S
İzzetpaşa, Pırlanta Sk. No:23, 34387 D:No:23, 34387, 34055 Şişli/İstanbul
0534 969 87 42
 • english russian turkish
 • Konum
 • Arama
 • Whatsapp
 • S.S.S

  ÜYELİK


  Sitemizin sağ üst kısmında bulunan “Giriş Yap/Üye Ol” butonuna tıklayarak, açılan sayfadaki üyelik formunu doldurarak üye olabilirsiniz.

  Ekipmanlazim.com’üye olmadan ziyaretçi olarak sitemizden kiralama yapabilirsiniz. Ancak kiralama takibini sistem üzerinden yapabilmeniz ve siparişleriniz ile ilgili güncellemelerin tarafınıza daha sağlıklı iletilebilmesi için üyelik oluşturarak kiralama yapmanızı öneririz.

  Yeni bir şifre oluşturmak için “HESABIM” bölümüne girerek “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayınız. Sitemize üye olurken kullandığınız e-mail adresinizi girdiğinizde, yeni şifrenizi oluşturabilmeniz için gerekli bağlantı kayıtlı e-mail adresinize gönderilecektir. (Lütfen spam kutunuzu da kontrol ediniz.)

  E-mail adresiniz ve şifreniz ile üye girişi yaptıktan sonra, “Hesabım” bölümüne girerek tüm üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.


  KİRALAMALAR

  Kiralık kamera ve ekipman kiralama talepleriniz için bize telefon veya sitemiz üzerinden kiralama yolu ile ulaşabilirsiniz.
  Kamera kiralama ve ekipman kiralama aşamasında ofisimize gelerek ayırttığınız ekipmanları deneyerek teslim alabilirsiniz. Kiraladığınız ekipmanları teslim almaya geleceğiniz gün sözleşme için kimlik ve/veya şirket kaşenizi yanınızda getirmeyi unutmayınız.

  Tabiki. Telefon veya e-mail ile talepleriniz ile ilgili bize ulaşabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz kamera ve diğer ekipmanları çekim takviminizle birlikte detaylı olarak bize e-mail ile bildirirseniz, ilgili ekipmanları o günler için sizin adınıza rezerve edebilir, siz teslim almadan önce hazırlığını tamamlayabiliriz.

  Kamera kiralama ve ekipman kiralama rezervasyonunuzun tamamlanması için ürün bedellerinin %20'sini ödemeniz gerekmektedir. Kamera kiralama ve ekipman kiralama için belirttiğiniz teslim alma gününden iki (2) gün önce aramadığınız takdirde rezervasyonunuz iptal edilmektedir. Ürün kiralama gününden 24 saat içinde herhangi bir geri dönüş sağlanmadığı taktirde ödemeniz iade edilmemektedir.

  Mümkündür. Kiralamak istediğiniz gün sayısına göre özel indirimlerimiz bulunmaktadır.

  Ekipman Lazım’dan teknik ekip hizmeti satın alabilir ya da sadece asistan kiralayarak prodüksiyonlarınızı çok daha profesyonel bir boyuta taşıyabilirsiniz.

  Söz konusu kiralık ekipman ile ilgili bilginiz yoksa, teslimat sırasında genel hatlarıyla ekipmanın kullanımı hakkında bilgi verilmektedir. Ancak kurumumuzdan prodüksiyon ekip desteği alarak sonucu garantileyebilir ve çok daha verimli bir çalışma çıkarabilirsiniz.

  Yeni bir sözleşme düzenlenerek ve elbette ekipmanın uygunluk durumuna göre kiralama süresi uzatılabilmektedir.

  Ekipman kiralama hizmetimizin ek olarak yanı sıra kiralık kurgu setlerimizle ve montaj operatörü ile post prodüksiyon hizmeti sağlıyoruz.

  Ekipman Lazım hizmet politikası gereği önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Kiraladığınız ekipmanları çekimlerde yüksek verimle kullanabilmeniz için gerekli olan her tüm aksesuarlar sizlere verilmekle beraber, bant, kalem, kapsül mikrofon yapışkanları vb. sarf malzemeler kiralama ücretine dahil değildir.

  Kurumumuzdan 7/24 telefon ve whatsapp aracılığıyla destek alabilirsiniz.


  ÖDEME

  Ekipman kiralama bedellerini; nakit, havale ya da kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Farklı alternatifler için 0534 969 87 42 no’lu telefonumuzdan uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

  Taksit seçenekleri bankalara göre değişmektedir. Ödeme ekranında kredi kartı bilgilerini girdikten sonra bankanıza ait taksitlendirme alternatifleri listelenecektir. İstediğiniz taksit adedini işaretleyerek taksitli alışveriş yapabilirsiniz.


  TESLİMAT

  Yoğunluğa göre değişkenlik göstermekle birlikte, kiraladığınız ekipmanları kiralama başlangıç gününden bir gün önce akşam teslim alabilir, bir gün sonra da sabah teslim edebilirsiniz. Ekipman teslimi sırasında konu ile ilgili size detaylı bilgi aktarılacaktır.

  Kiraladığınız kamera ve ekipmanlar için ulaşım hizmeti sağlamıyoruz. Ancak eksik veya sorun olması durumunda yeni ekipmanı ulaştırma hizmeti sağlıyoruz.