İzzetpaşa, Pırlanta Sk. No:23, 34387 D:No:23, 34387, 34055 Şişli/İstanbul
0534 969 87 42
 • english russian turkish
 • Konum
 • Arama
 • Whatsapp
 • DJI Rs 3 Pro & Advanced Ring Grip

  DJI Rs 3 Pro & Advanced Ring Grip

 • Ürün Kodu: 3213214426345
 • DJI Ronin RS 3 Pro Gimbal, kare handle ile birlikte kiralanmaktadır. 4,5kg taşıma kapasitesi vardır. Sony FX6 , Canon C70 gibi kameralarla uyumludur.
  1 Gün Kiralık ₺ 1.500
  3 Gün Kiralık ₺ 3.600
  7 Gün Kiralık ₺ 7.350
  Tüm Fiyat Listesi
   

  DJI RS 3 , yalnızca 1.3 kg ağırlığı ve 3 kg'a kadar taşıma kapasitesi olan Ronin RSC 2 gimbalinden bile daha hafif ve zarif olacak şekilde yeniden tasarlandı. 24-70 mm zum lens takılı. Daha büyük tam renkli OLED ekran, yeni bir ince ayar düğmesi ve daha fazla kararlılık ile RS 3, kompakt kamera kitinizin önemli bir parçası olabilir.

  Hızlı Bırakma Plakaları
  Çift katmanlı hızlı bırakma plakalarıyla, bir kamerayı DJI RS 3'e monte etmek hızlı ve kullanışlıdır. Yeni bir pili veya hafıza kartını değiştirdikten sonra gimbali yeniden dengelemeye gerek yoktur.

  Otomatik Eksen Kilitleri
  Gimbal kapatıldığında, güç düğmesini basılı tutabilirsiniz ve gimbal otomatik olarak genişlerken üç eksenin kilidi açılır ve sadece iki saniye içinde çalışmaya başlamanıza izin verir. Güç düğmesine bir kez basın ve eksenler otomatik olarak kilitlenip uyku moduna girerek bir hareket veya depolamayı önemli ölçüde daha verimli hale getirir.

  Kablosuz Deklanşör Kontrolü
  Çift Modlu Bluetooth'u uygulayan RS 3, kablosuz deklanşör kontrolünü destekleyerek her kullanımda zamandan ve emekten tasarruf sağlar. İlk Bluetooth eşleştirmesinden sonra, sabitleyici üzerindeki kayıt düğmesine basarak video ve fotoğraf çekimini kontrol edebilirsiniz. Önceden eşleştirilmiş kameralar, ilk kullanımdan sonra otomatik olarak yeniden bağlanarak kamera kontrol kablosu ihtiyacını ortadan kaldırır.

  Entegre Kontroller
  Eğim eksenine yeni eklenen ince ayar düğmesi ile kamera, lensi değiştirirken doğru dengelemeyi daha kolay elde etmek için milimetre düzeyinde hassas ayarlarla ileri veya geri kayabilir.

  Yeni gimbal modu anahtarını kaydırarak Pan izleme, Pan ve Tilt takibi ve FPV modları arasında geçiş yapabilirsiniz. FPV modu seçimi ayrıca 3D Rulo 360, Portre veya Özel olarak özelleştirilebilir ve ekipmanınızı ayarlamanıza ve mümkün olduğunca hızlı başlamanıza olanak tanır.

  Ön kadranı döndürmek, yakınlaştırmayı veya odağı kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca kameranın deklanşör, diyafram, ISO veya yalpa hareketlerini kontrol etmek için özelleştirilebilir, bu da onu tek elle kullanım için son derece uygun hale getirir.

  Üçüncü Nesil RS Stabilizasyon Algoritması
  Yeni nesil stabilizasyon algoritmasıyla güçlendirilmiş RS 3, RSC 2'ye göre %20 daha fazla stabilite sağlayarak düşük açılı çekimleri, senaryoları çalıştırmayı veya yüksek ve alçak konumlar arasında geçiş yapmayı zahmetsizce yönetir.

  Süper Pürüzsüz Sonuçlar Alın
  SuperSmooth modu etkinleştirildiğinde, RS 3, stabilizasyonu daha da geliştirmek için motor torkunu artırır ve hızlı hareket eden senaryolarda veya 100 mm eşdeğeri odak lenslerle bile sabit çekim sağlar.

  1.8" OLED Dokunmatik Ekran
  RSC 2'nin siyah beyaz ekranıyla karşılaştırıldığında, RS 3, %80 daha büyük ekrana sahip 1.8" OLED tam renkli dokunmatik ekranla donatılmıştır. Kullanıcı arayüzü.

  Akıllı Telefonda İzleme
  RS 3, 1080p30 HD canlı yayınları doğrudan bir mobil cihaza iletmek için Ronin Görüntü Vericisini (önceden Ronin RavenEye Görüntü Vericisi olarak bilinirdi) destekler. Maksimum iletim mesafesi 656 fittir ve uçtan uca iletim gecikmesi 60 ms kadar düşüktür. Kablosuz izleme için telefon tutucusu ile RS 3'teki NATO bağlantı noktasına bir akıllı telefon da takılabilir.

  Entegre İzleme ve Kontrol
  Entegre bir izleme ve kontrol deneyimi elde etmek için kamera pozlamasını doğrudan Ronin uygulamasında uzaktan ayarlayın veya sanal joystick ile gimbalı kontrol edin. Ronin Image Transmitter ile bir akıllı telefon, daha esnek ve dinamik kamera hareketleri için RS 3 gimbalını uzaktan kontrol etmek için hareket kontrolörü olarak kullanılabilir.

  Gelişmiş Pil ve Hızlı Şarj
  Yeni RS 3 pil tutacağı, pillerin değiştirilmesini kolaylaştıran ve RSC 2'ye kıyasla saklama için daha küçük olan kartuş tasarımına sahiptir. Hatta gimbalden ayrı olarak şarj edilebilir. Yeni pil tutacağı, tüm gün kesintisiz çekim için yeterli, 12 saate kadar uzatılmış bir çalışma süresi sağlar. Sadece 2,5 saatlik şarj süresi ile 18W PD hızlı şarjı destekler. RS 3'ü neredeyse süresiz olarak çalıştırmak için şarj olurken bile kullanılabilir.

  Akıllı Fonksiyonlar
  Kamera, Dolly Zoom, Motionlapse, Track, Time Tunnel ve Panorama gibi tüm akıllı hareket işlevlerini korur.

  1,5 kg (gimbal, pil tutacağı ve çift katmanlı hızlı serbest bırakma plakaları dahil) 4,5 kg maksimum test edilmiş yük Otomatik eksen kilitleri Genişletilmiş karbon fiber eksen kolları 3. Nesil DJI RS Stabilizasyon Algoritması Gimbal modu anahtarı Bluetooth deklanşör 1.8'' OLED tam renkli dokunmatik ekran LiDAR odaklama sistemini destekler (çok noktalı) DJI İletim, DJI Ronin Görüntü Verici ile uyumlu Ayrılabilir pil Araç montajı, Steadicam, kaydırıcı, kablo kam ve jib ile genişlemeyi destekler Çift katmanlı çabuk açılan plakalar içerir; Combo ayrıca Alt Hızlı Çıkarma Plakasını (Genişletilmiş) içerir
  - Djı Rs3 pro - Tilta Advanced Rig
  1 Gün Kiralık ₺ 1.500
  3 Gün Kiralık ₺ 3.600
  7 Gün Kiralık ₺ 7.350
  10 Gün Kiralık ₺ 9.750
  14 Gün Kiralık ₺ 12.600
  21 Gün Kiralık ₺ 17.300
  30 Gün Kiralık ₺ 22.500