İzzetpaşa, Pırlanta Sk. No:23, 34387 D:No:23, 34387, 34055 Şişli/İstanbul
0534 969 87 42
 • english russian turkish
 • Konum
 • Arama
 • Whatsapp
 • Logitech Profesyonel Kulaklık

  Logitech profesyonel Kulaklık

 • Ürün Kodu: 5500000000173
 • Marka: Logitech
 • G332 Stereo Kulaklık - Siyah 50 MM SÜRÜCÜLER Büyük, 50 mm ses sürücüleri daha derin bir oyun deneyimi için ayrıntılı ve kapsamlı sesler sağlar. En sevdiğiniz oyunların seslerini tam olması gerektiği gibi harika duyarsınız. Muhteşem. DEDİKLERİNİZ
  1 Gün Kiralık ₺ 250
  3 Gün Kiralık ₺ 750
  7 Gün Kiralık ₺ 1.250
  Tüm Fiyat Listesi
   


  G332 Stereo 
  Kulaklık - Siyah  50 MM SÜRÜCÜLER
  Büyük, 50 mm ses sürücüleri daha derin bir oyun deneyimi için ayrıntılı ve kapsamlı sesler sağlar. En sevdiğiniz oyunların seslerini tam olması gerektiği gibi harika duyarsınız. Muhteşem.
  DEDİKLERİNİZ AÇIK VE NET DUYULSUN
  DEDİKLERİNİZ AÇIK VE NET DUYULSUN
  6 mm mikrofonlar ile takım arkadaşlarınızın sizi her zaman duyacağından emin olabilirsiniz. Katlanarak sessize alınan mikrofon duyulmak istemediğinizde sesinizi kapatır.
  Tüm Platformlar için Tek Bir Kulaklık
  Tüm Platformlar Için Tek Bir Kulaklık
  Kulaklığınız, bilgisayarınız, bilgisayar veya Mac’inizle ya da 3,5 mm kablo aracılığıyla PlayStation 4™, Xbox One™, Nintendo Switch™ gibi oyun konsollarıyla ve mobil aygıtlarla uyumlu çalışır.
  Konfor ve Dayanıklılık için Tasarlandı
  Konfor Ve Dayanıklılık Için Tasarlandı
  Bu kulaklıklar tamamen konfor odaklı: Şık ve hafif yapay deri kulak kısımlar ve başlığı kulaklarınızdan basıncı uzak tutmak için tasarlandı. Kullanım kolaylığı için kulak kısımları 90 dereceye kadar döndürülebilir. Kulaklık kısmına monte edilmiş ses tekerleği ile tüm platformlarda sesleri kolayca ve hızlıca ayarlayın.
  ÖNCE BİR DUYUN. <br>HER ŞEYİ DUYUN.
  ÖNCE BİR DUYUN.
  HER ŞEYİ DUYUN.
  Sizi gerçek anlamda içine alan ve kulaklarınız için özel olarak şekillendirilmiş ses deneyimleri sunmak için Yapay Zekanın gücünden yararlanır. Immerse ile düşmanın yerini ayak sesinden tam olarak duyabilir ve sesleri tekrar yükleyebilirsiniz; düşmanlarınız sizi duymadan onları duyma avantajına sahip olursunuz. Yakın Muharebe özelliği sizi eylemin olduğu yere götürür; yanınızdan geçen kurşunları duyabilirsiniz. Logitech G kulaklığınıza Immerse’ün gücünü katın ve kulaklarınızı ölümcül birer silaha dönüştürün.

  Ürün Tipi: Kulak Üstü Kulaklık Kulaklık tipi: Kulak Üstü Uyumlu: Windows Sinyal iletimi: Kablolu Ürün numarası: 1199663 Ekipman Ses Ayarı: Evet Mikrofon: Evet Dolby Surround: Evet Hoparlör/ kulaklık geçişi: Hayır Headset function: Evet Sessiz (Mute) Modu: Evet Bluetooth: Hayır Bağlantılar: Kablo USB Girişi: Hayır Özel Nitelikler: 50 mm ses sürücüleri daha derin bir oyun deneyimi için ayrıntılı ve kapsamlı sesler sağlar. 6 mm mikrofonlar katlanarak sessize alınabilir. Bilgisayar veya Mac’inizle ya da 3,5 mm kablo aracılığıyla PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch gibi oyun konsollarıyla ve mobil aygıtlarla uyumlu çalışır. Kullanım kolaylığı için kulak kısımları 90 dereceye kadar döndürülebilir. Kulaklık kısmına monte edilmiş ses tekerleği ile tüm platformlarda sesleri kolayca ve hızlıca ayarlayabilirsiniz. Yapay zekanın gücü ile düşmanın yerini ayak sesinden tam olarak duyabilir ve sesleri tekrar yükleyebilirsiniz. Mac ve Video Konferans ile uyumlu. Genel özellikleri Genişlik: 182 mm Yükseklik: 172 mm Derinlik: 83 mm Ağırlık: 0 Renk (Üreticiye Göre): Siyah Kutu İçeriği: Oyuncu Kulak Üstü Kulaklık Üretici Garantisi: 2 Yıl Resmi Distribütör Garantilidir Üretim Yeri: Çin
  - Logitech Profesyonel Kulaklık
  1 Gün Kiralık ₺ 250
  3 Gün Kiralık ₺ 750
  7 Gün Kiralık ₺ 1.250
  10 Gün Kiralık ₺ 2.000
  14 Gün Kiralık ₺ 2.500
  21 Gün Kiralık ₺ 3.750
  30 Gün Kiralık ₺ 5.000