İzzetpaşa, Pırlanta Sk. No:23, 34387 D:No:23, 34387, 34055 Şişli/İstanbul
0534 969 87 42
 • english russian turkish
 • Konum
 • Arama
 • Whatsapp
 • Zhiyun Crane 3S Gimbal

  Zhiyun Crane 3S Gimbal

 • Ürün Kodu: 2800000000000
 • Marka: Zhiyun
 • Yoğun takip çekimlerinden stüdyo çekimlerine kadar farklı çekim ortamı türleri, çekim ekipmanının hem yüksek kapasitesini hem de esnekliğini gerektirir. Film yapımcılarını göz önünde bulunduran ZHIYUN, Crane serisinin katı ve öngörülemeyen çekim ortamına
  1 Gün Kiralık ₺ 900
  3 Gün Kiralık ₺ 2.160
  7 Gün Kiralık ₺ 4.410
  Tüm Fiyat Listesi
   
  CRANE 3 LAB, kablosuz FHD görüntü aktarımı, odaklama ve zoom kontrolü sağlar ve bunu da all-in-one kontrol paneli ile entegre bir şekilde gerçekleştir.

  Havacılık Sınıfı Motorlar
  Havacılık sınıfı motorları ve yepyeni bir yapı benimseyen CRANE 3 LAB, motor torkunda % 50, gürültü azaltmda % 100 artışa sahiptir. Yanıt hızında % 150 iyileşme ile, gimbal, odak ve zoom kontrolünü senkronize ederek, sektördeki ilk örneği haline getirildi.

  Zhiyun-Tech VİNÇ 3 LAB üstünde bir sap ilavesi ile farklı bir yönde dengeleme tasarımı alır. Altta bulunan bir mini tripod ve üstte bu sabit, ergonomik tutamak ile CRANE 3 LAB, optimum stabilite için iki elle kullanılabilir. Dahası, tutamak, ister bir ister iki elinizle, kesintisiz bir moda sorunsuz bir şekilde geçmenizi ve bir nesneye yaklaştıkça 360 ° rulo çekimleri gibi yaratıcı çekimler yapmanızı sağlar. Bu yenilikçi tasarıma ek olarak CRANE 3 LAB, kablosuz video aktarımı gibi diğer gelişmiş özellikleri de barındırır ve 10 lb'ye kadar yükleri stabilize etme yeteneği sağlar.

  Kiralık CRANE 3 LAB, doğrudan yandaki el çarkından netleme ve yakınlaştırma kontrolü için aynı anda iki isteğe bağlı servoyu destekler. Aynı zamanda, ihtiyacınız olan diğer tüm kontroller bir OLED durum ekranı ile birlikte tutamağın üst kısmındaki parmak uçlarınızda sağlanır. Ek olarak, birlikte verilen ZY PLAY iOS / Android uygulaması (ücretsiz indirme), aynı kontrol işlevlerinin birçoğunun yanı sıra panorama, odak hızlandırılmış, hareket hızlandırılmış, uzun pozlama hızlandırılmış, kamera ayarları ve Daha.

  Kablosuz iletim, bir iOS / Android telefona veya tablete Wi-Fi bağlantısı ile sağlanır. Kiralık CRANE 3 LAB, video kaydınızı gerçek zamanlı olarak 1080p çözünürlükte kameranızdan mobil cihazınıza kablosuz olarak aktarır. Bu özellik belirli kameralarla uyumludur; tam kamera uyumluluk listesi için lütfen Zhiyun-Tech web sitesine bakın.

  Zhiyun'un LAB serisi, isteğe bağlı, özel TransMount aksesuarlarının ekosistemiyle birlikte piyasaya sürüldü. Bunlardan biri, ZY PLAY uygulamasıyla çekiminizi izlemek için telefonunuzu gimbalın yan tarafına monte etmenizi sağlayan TransMount Telefon Tutucu. Diğer aksesuarlar arasında kamera kemeri ve kemerle birlikte çalışan özel monopodlar bulunur.

  Gimbalın bir başka önemli özelliği, her eksende ayrı bir mandal kilidinden oluşan bir eksen mandal kilit sistemidir. Bu özellik, gimbali kapatırken denge konumlarınızı hatırlamak için ayrı eksenleri kilitlemenizi sağlar. Bu şekilde her seferinde yeniden dengelemek zorunda kalmazsınız.
  CRANE 3 LAB, üçüncü taraf 18650 pilleri desteklemez, çünkü Zhiyun-Tech tarafından üretilen biraz daha kısa bir tür gerektirir, bu nedenle sadece Zhiyun-Tech 18650 piller önerilir.

  Yenilikçi Gimbal Tasarım
  Altta bir mini tripod ile birlikte kullanılan ergonomik bir tutamak, iki elle çalışma ve ayrıca alt moda geçişi kolaylaştırır.

  Çift Servo Desteği
  Odak ve yakınlaştırma kontrolü için doğrudan gimbalın yan tarafındaki volandan CRANE 3 LAB'ye aynı anda iki opsiyonel servo motor monte edilebilir. Zhiyun, iki özel motor sunar: TransMount Max ve TransMount Lite servolar. Max sürümü, zoom ve odak kontrolünü idare etmek için yeterli torka sahipken, Lite sürümü odak kontrolü için tork sağlar. Bir motoru yakınlaştırma ve odak kontrolü arasında değiştirecekseniz, Max sürümü ihtiyacınız olan modeldir. Ancak aynı anda iki motor monte edecekseniz, bir Max ve bir Lite versiyonunun kombinasyonu önerilen çözümdür.

  Havacılık Sınıfı Motorlar
  Havacılık sınıfı motorlara ve farklı bir gimbal tasarıma sahip olan CRANE 3 LAB, Zhiyun'un önceki modellerine göre% 50 gürültü azaltma ve motor torkunda% 100 artış sağlıyor.

  Hazır Mandal Tasarımı
  CRANE 3 LAB, depolama veya pil takasları için gimbal kapatıldığında denge konumlarını kaydetmek için her eksenin yanında kırmızı bir mandalla tasarlanmıştır. Tekrar açıldığında, gimbal denge pozisyonlarına geri döner. Bu şekilde, her açtığınızda yeniden dengelemenize gerek kalmaz.

  1080p Kablosuz Görüntü Aktarımı
  Bir iOS / Android telefona veya tablete Wi-Fi bağlantısı ile CRANE 3 LAB, video kaydınızı mobil cihazınıza gerçek zamanlı olarak 1080p görüntü olarak kablosuz olarak iletebilir.

  ViaTouch Kontrol Sistemi
  CRANE 3 LAB'ın ViaTouch Kontrol Sistemi, ZY PLAY uygulamasında gelen ve çekimlerin çerçevelenmesine, belirli gimbal hareketlerinin kontrol edilmesine ve kamera ayarlarının yapılmasına izin veren çeşitli kontrollerden oluşur.
   
  DSLR ile Uyumlu 4.5 kg ağırlık OLED durum ekranı IOS ve Android uygumaları ile uyumlu Gimbal Eksen Sayısı 3 Eksen (Pitch, Rulo, Sapma) Dönme Aralığı Sapma (Kaydırma): 360 ° Basamak (Eğim): 273 ° (-93 ila 180 °) Rulo: 360 ° Yükleme kapasitesi 4,54 kg (10 lb) Bağlantı Limanlar 1 x USB Mikro-B Kablosuz Protokol Kablosuz (Belirtilmemiş Tür) pil Pil Türü 3 x 18650 Pil Çalışma Zamanı 7.5 Saat Akü Kimyası Lityum-İyon
  - Zhiyun Crane 3S Gimbal
  1 Gün Kiralık ₺ 900
  3 Gün Kiralık ₺ 2.160
  7 Gün Kiralık ₺ 4.410
  10 Gün Kiralık ₺ 5.850
  14 Gün Kiralık ₺ 7.560
  21 Gün Kiralık ₺ 10.390
  30 Gün Kiralık ₺ 13.500